Abonament RTV czy płacić jak płacę Polsat Cyfrowy?

ForumKategoria: InneAbonament RTV czy płacić jak płacę Polsat Cyfrowy?
Tadeusz Solec zapytał 5 lat temu

Pytałem zięcia czy mam płacić abonament RTV skoro mam Polsat Cyfrowy i powiedział, że on nie płaci, ale tacy jak ja seniorzy muszą płacić. O co w tym chodzi? Boję się, że jak przestanę płacić to mnie znajdą i będę musiał zwrócić z odsetkami.

3 odpowiedzi
Janusz odpowiedział 5 lat temu

A niby jak mają cie wykryć? Chyba, że wcześniej płaciłeś i się wyrejestrowałeś to po zawodach, masz babo placek i kropka, po sprawie, jesteś ugotowany.

lucyna odpowiedział 4 lata temu

Należę do grupy osób oglądającą jedynie telewizję naziemną. Nie mam za dużych dochodów więc na satelitę mnie nie stać. Niestety jest to głównie telewizja państwowa, bo inne nie odbiera moja antena. Czy jest to możliwe? A może powinnam założyć inną antenę. Czytałam o antenie dvb t – eltrox.pl/tv-i-multimedia/telewizja-naziemna/anteny.html . Czy jest możliwe że taka antena wystarczy by obierać inne telewizje. Dodam że mieszkam na Podkarpaciu, niedaleko Lubaczowa.

liliana59 odpowiedział 4 lata temu

Bardzo ciekawe pytanie. Przecież ja oglądam wyłącznie programy nie związane z telewizją państwową. Do tego nie mam satelity, ale zwykłą osiedlową telewizję kablową. Przecież operator takiej telewizji płaci poszczególnym stacjom za puszczanie ich telewizji. Poza tym płacę za nią i tak bardzo dużo. Mam sporo dodatkowych programów, a najbardziej cieszę się z pakietu koneser. Dzięki temu mogę słuchać w dobrej jakości muzyki klasycznej, opery, baletu i jazzu – https://toya.net.pl/strona/new-pakiet-koneser . A może by tak kablówki i telewizje satelitarne przestały nadawać program państwowy skoro tyle on kosztuje a nikt go i tak nie ogląda. Chociaż za dwa lata będzie mi to obojętne bo osoby po sześćdziesiątce które uzyskały prawo do emerytury nie muszą już płacić abonamentu.

Twoja odpowiedź

9 + 18 =