Nie dostałam pożyczki a zapłaciła opłatę wcześniej. Co robić?

ForumKategoria: InneNie dostałam pożyczki a zapłaciła opłatę wcześniej. Co robić?
Maria zapytał 4 lata temu

Miałam dostać pożyczkę od prywatnego inwestora, wpłaciłam ponad 800 zł opłaty wstępnej i potem kontakt się urwał. Kontaktowałam się z Panem Strausem z Faraon24.pl i powiedział, że pieniądze nie są do odzyskania i robią tak od lat ze starszymi osobami. Spotkaliście się z czymś takim? Co mogę zrobić?

7 odpowiedzi
GrzesiekKominek odpowiedział 4 lata temu

Tak, na tym samym faraonie:
https://faraon24.pl/opinie/491-inwestorzy-net-2
https://faraon24.pl/opinie/521-szukaj-inwestora
Pewnie to ci sami
Szukaj ich w Bułgarii, Rumunii i pewnie na Hawajach.
Swoją drogą to przykre ale co chwila coś takiego wychodzi na jaw. Ten faraon24 to dobry portal, trochę posiedziałem tam i jestem w szoku ilu jest pożyczających w taki sposób.

olaowoc33 odpowiedział 4 lata temu

Pożyczanie pozabankowe
Tylko droga sądowa – należy zgłosić sprawę na policję!
Tylko jak można być tak naiwnym i wpłacać pieniądze?!
Zanim koś zacznie myśleć np. o prywatnych pożyczkach, polecam poznać zasady odpowiedzialnego pożyczania netpozyczka24.pl
czego nie należy robić i na co zwracać uwagę w procesie pożyczania.

Grzesiek odpowiedział 4 lata temu

Rozmawiałem ze Strausem z faraon24 bardzo długo. To równie dobrze może być Polak symulujący zagraniczniaka. Wrzuca w translator to co ma po polsku wysłać, daje na angielski i potem znów na polski i wychodzi łamana polszczyzna. Konkluzja generalnie pożyczek takich jest taka że istnieją tylko te, które są zarejestrowane normalnie działające firmy. Pożyczki prywatne – czegoś takiego nie ma, to nawet nie jest legalne a nawet jakby było to pożyczka na 2% bo takie są na ogół jest szokująca nawet dla laika w temacie. te 2% nawet kosztów własnych nie pokryłyby a tym bardziej jakiegoś afrykańskiego króla dżungli co zarabia 2 ale 2 dolary miesięcznie.

Krystyna odpowiedział 4 lata temu

Oj kochana strasznie ci współczuje. Ja też się prawie nabrałam. Ale w czas przyszła refleksja i wstrzymałam się chwilę. Porozmawiałam z wnusią – finansistka. Nawet ma stronę i mi pokazała, ma tam kalkulator do obliczania i oferty nawet tych nowych kredytów i chwilówek. Cały dzień mi zajęło prześledzenie wszystkiego, wiadomo człowiek straszy to odrobinkę wolniejszy.
www.justkagr.oferty-kredytowe.pl to jest tam gdzie czytałam

i tak ja czytałam na słowie seniora nie bójcie się Kochani wniosków w internecie. Ja już się nie boję – jestem nowoczesną Babulinką.
Pozdrawiam was Kochani.

LLK odpowiedział 4 lata temu

probowac uzyskac odszkodowanie zapytaj tutaj http://www.take-care.com.pl/

Kazimierz Jończyk odpowiedział 2 lata temu

Faraon24 to jeden z najlepszych portali finansowych. Polecam stronę faraon24.pl Opinia 100% pozytywna

Twoja odpowiedź

18 + 15 =