Poczta wp, poczta onet czy poczta gazeta.pl?

ForumPoczta wp, poczta onet czy poczta gazeta.pl?
Polski senior z Krakowa zapytał 4 lata temu

Nie wiem jakie macie doświadczenia z emailem, ja zmieniam pocztę co roku bo dostaję za dużo reklam. A wy z jakiej korzystacie Poczta wp, poczta onet czy poczta gazeta.pl?
Polski senior z Krakowa

9 odpowiedzi
Kasjer odpowiedział 4 lata temu

Tylko poczta wp! 
Jak dla mnie najłatwiejsza w obsłudze, chociaż brat w Niemczech używa tylko gmaila i sobie chwali.
Kasjer

Wirtualna Seniorka odpowiedział 4 lata temu

Dla mnie najlepsza jest WpPoczta ale co kto lubi. Kiedyś używałam poczta gazeta, ale konto tam zostawiłam, żeby spam tam się zbierał i oferty matrymonialne dla seniorów, bo mam konto na portalu randkowym dla seniorów.

WpPoczta Senior odpowiedział 4 lata temu

WpPoczta – tyle w temacie!

pensjonista odpowiedział 4 lata temu

mi w tamtym roku syn założył konto na gmail. Jestem bardzo zadowolony, najlepsza poczta jaką do tej pory miałem. Wcześniej poczta op często mi się zacinała, teraz już nie mam takich problemów. 

Eryk Szymański odpowiedział 4 lata temu

Mój ranking poczty email:

  1. wppoczta
  2. gazeta poczta
  3. poczta onet
  4. gamil

 

Janusz odpowiedział 4 lata temu

Poczta wp, poczta onet czy poczta gazeta.pl? Jakie to ma znaczenie? Wszystkie są takie same.

Danusia odpowiedział 4 lata temu

Trochę to podejrzane, że wszyscy podają tu jako najlepszą pocztę pocztę wp. Przecież chyba w żadnej innej poczcie (a mam konta na kilku) nie ma tyle reklam (spamu) co na WP. Codziennie ok 100 wiadomości, które nieregularnie usuwane potrafią całkowicie zapchać skrzynkę. Jedyną jej zaletą jest duża wielkość załączników, dlatego jak wysyłam wnukom zdjęcia to z wp, ale to tyle! Jeśli chodzi o brak reklam, to moim zdaniem wygrywa gmail spośród wszystkich, których używam. Tam właściwie nie ma czegoś takiego jak spam. Dlatego dziwi mnie, że u Was jest gmail na ostatnim miejscu. Bardzo prosiłabym o argumenty, dlaczego tak uważacie, bo trochę to na reklamę wygląda.

Wyborcza Pani odpowiedział 4 lata temu

GAZETA POCZTA

Seniorka z Warszawy odpowiedział 3 lata temu

Wp poczta. Jest prosta w obsłudze i czytelna. Kiedyś korzystałam z poczta onet i nie pochwalam. Zdecydowanie lepsza jest poczta wp. Inne poczty to lipa, choć wyglądają na łatwe w obsłudze, ale to złudzenie. Wp poczta jest zdecydowanie najlepsza, szczególnie jeśli chodzi o wielkość załączników. Jak ktoś nie chce się dużo uczyć to wp poczta jest idealna.

Twoja odpowiedź

6 + 9 =