Portale randkowe dla seniora

ForumPortale randkowe dla seniora
Dziadek Paweł zapytał 4 lata temu

Jakie portale randkowe dla seniora polecacie? Oczywiście dziękuję za rady typu, jesteś za stary, albo zarejestruj się na http://www.sympatia.pl. Proszę o konkrety. Nie chodzi mi też o seks albo biura matrymonialne. Chce zwyczajnie porozmawiać z jakaś wolną seniorką, pójść do kawiarni, na lody, do kina. Nie chodzi mi o seks seniorów i inne propozycje.
Dziadek Paweł

var __nc_widgets = __nc_widgets || [];
var __nc_j = __nc_j || null;
__nc_widgets.push([’FCD3-916E-E5E0-525B-1evO4z’, 'slowoseniora.pl’, 'recommendation’, 1, 1]);
(function() {
var __nc = document.createElement(’script’); __nc.type = 'text/javascript’; __nc.async = true; __nc.id = 'Nextclick_Manager’;
__nc.src = '//nextclick.pl/widget/widget.recommendation.1.js’;
var s = document.getElementsByTagName(’script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(__nc, s);
})();

28 odpowiedzi
Tadeusz Dąbrowski odpowiedział 4 lata temu

wwwsympatiapl jest najlepsza, naprawdę! Nie masz co się złościć! Inne portale randkowe dla seniorów to lipa, mało użytkowniczek i są trudne w obsłudze. Na wwwsympatia pl masz więcej seniorek niż w innych razem wziętych. A że trzeba zapłacić… Takie życie, się płaci, się ma.

razem50plus.pl odpowiedział 4 lata temu

Drodzy, właśnie pojawił się nowy portal randkowy tylko dla osób po 50-tce – razem50plus.pl   W przeciwieństwie do np. Sympatii, o której piszecie, są tam tylko osoby w naszym wieku, prosta obsługa, ciekawe artykuły pisane przez ekspertów specjalnie dla nas –  dojrzałych emocjonalnie i doświadczonych osób. Ale wciąż młodych duchem!

Babcia Basia odpowiedział 4 lata temu

Dzień dobry Panie Pawle, szukam dokładnie tego co Pan i muszę przyznać, że trudno jest znaleźć coś na stronach internetowych. Osobiście mam wrażenie, że na wszystkich portalach szuka się znajomości z \”wrażeniami\” Upłynęło kilka miesięcy od Pana wpisu. Może udało się Panu coś znaleźć i może Pan się podzielić?

Marta odpowiedział 4 lata temu

Szkoda, że Dziadek Paweł nie odpowiedział. Może Babcia Basia jeszcze napisze? Mnie się wydaje, że wielu seniorów ma podobne potrzeby tylko nie wiadomo dlaczego w naszym społeczeństwie pokutuje przekonanie, że starszemu to już nic się nie należy oprócz trumny (hi hi, przepraszam za czarny humor). Mam 62 lata ale dla mnie żaden portal internetowy nie jest trudny w obsłudze –  to mit, że komputery i internet są tylko dla młodych. Zresztą kto jest młody? Czterdziestolatek? Przydatna informacja od Pana Tadzia, że na http://www.sympatia.pl jest dużo seniorek bo właściwie nie płeć się liczy tylko wiek. Dziadek Paweł ładnie to napisał: \\\”chcę zwyczajnie porozmawiać z jakąś wolną seniorką, pójść do kawiarni, na lody, do kina. Nie chodzi mi o seks seniorów i inne propozycje\\\”. Sprawdzę, jak jest w razem.50 plus.pl i w innych tego typu portalach. Dziadek Paweł sceptycznie odniósł się do http://www.sympatia.plus – pewnie miał powody :):):).

pensjonista odpowiedział 4 lata temu

Ciekawy temat z tymi portalami randkowymi. czasem też mnie nachodzi ochota, ażeby poznać kogoś nowego, bo jednak bardzo smutno spędząc jesień życia w samotności. A czy ktoś z Was seniorów mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami na temat randek w internecie? Spotkaliście się już z kimś z cieci? Swatowa mojego bratanka owdowiała jakieś trzy lata temu i po niedługim czasie poznała jakiegoś Pana na drugim końcu Polski i… się do niego przeprowadziła. Ponoć są ze sobą bardzo szczęścliwi i żałują, że nie spotkali się wcześniej..

Majka odpowiedział 4 lata temu

Ja również jestem zainteresowana podobna forma zawarcia znajomości jak p.Dziadek Pawel, mieszkam w Szczecinie, po zalogowaniu się i oplaceniu kosztów na http://www.sympatia.pl bylam rozczarowana rezultatami, nawet 30-40 latkowie proponują znajmosc! Może znajdzie się Pan z moich okolic?? Jestem 65 + niezalezna finansowo z dobrym charakterem !

hubak odpowiedział 3 lata temu

Jesli komuś samotność szkodzi to każdy sposób na jego pozbycie się jest dobry nawet portale tego typu https://vivet.tv mogą być dla niektórych pomoczne. 

Jola odpowiedział 3 lata temu

Witajcie. Czuję się samotna i szukam miłego Pana około sześćdziesiątki, oczywiście stanu wolnego, który lubi wędrówki, przyrodę, grzyby, taniec, podróże.  Jest kulturalny, miły i wysoki.
Mam 64 lata, niedawno owdowiałam i szukam przyjaciela na stały związek.
 

Lena odpowiedział 3 lata temu

Witam serdecznie.Nie mam zbyt dobrych opinii ani o sympatii, ani też o razem50plus. Jakiś czas temu postanowiłam właśnie tą drogą znaleźć bratnią duszę, towarzysza wypraw w \”nieznane\”, włóczęgi po lasach, pasjonata przyrody,miłośnika zwierząt, osoby do pogaduch.Nie zamykałam się na miłość. Na sympatii odzywali się panowie w wieku 20-30 lat (ja mam 60lat), albo tacy, których nie stać było nawet na zapłacenie za siebie za wypitą kawę w kawiarni.Byli też i tacy których zainteresowania szły w kierunku bardzo młodych pań. Jeśli chodzi o razem50plus wszystko na co mogłam liczyć to wysyłane buźki. Osobiście więc nie wierzę, aby można było tą drogą poznać kogoś fajnego.

Lutka odpowiedział 2 lata temu

a moja babcia odnalazla nową milosc w domu seniora Pod topolami w Piotrkowie Kujawskim 🙂 Mija juz 15 lat od smierci dziadka a babcia do tej pory byla bardzo samotna, jednak to sie zmienilo i widze ze teraz czuje sie znacznie lepiej- to dobre miejsce dla seniorow bo jest tam jak w domu 🙂

Helena odpowiedział 2 lata temu

Mam 65 lat i miłość znalazłam w Centrum Zapoznawczym Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. Biuro jest dla każdego kto szuka miłości, bez względu na wiek. W moim przypadku się udało, to wierzę, że wam też się uda. Polecam Zolyty.

Helena odpowiedział 2 lata temu

Mam 65 lat i miłość znalazłam w Centrum Zapoznawczym Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. Biuro jest dla każdego kto szuka miłości, bez względu na wiek. W moim przypadku się udało, to wierzę, że wam też się uda. Polecam Zolyty.

Helena odpowiedział 2 lata temu

Mam 65 lat i miłość znalazłam w Centrum Zapoznawczym Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. Biuro jest dla każdego kto szuka miłości, bez względu na wiek. W moim przypadku się udało, to wierzę, że wam też się uda. Polecam Zolyty.

above odpowiedział 2 lata temu

Nie ma w Polsce darmowych portali towarzysko-matrymonialnych. Nadal stosują swoją taktykę przyciągającą cyt. \”Zapisy są bezpłatne, darmowe\”. Aby dana osoba – po rejestracji, mogła korzystać z portalu, musi wpłacić określoną kwotę pieniędzy. Przez krótki okres czasu, byłem uczestnikiem portalu razem50plus. Większa część osób jest nieaktywna tzn. od dawna nie korzystają ze swojej strony na portalu lub zapomnieli zlikwidować konto. Chciałem nawiązać kontakt z osobami z mojej miejscowości lub z pobliskich stron, lecz okazało się, że grupa liczebnie jest bardzo mała, wynosząca ponad 10 osób, w tym większość nieaktywna, ostatnio te osoby korzystały z portalu na początku 2019 roku. Kilka dni temu, miałem poważną awarię komputera i wszystkie dane utraciłem. Zgłosiłem ten fakt telefonicznie, nagrywając rozmowę na pocztę (nikt nie odbierał telefonu), jednocześnie przesłałem informacje w formie sms na numer podany na stronie razem50plus. Do chwili obecnej, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani też potwierdzenia zgłoszenia. Nadmieniam, że mam opłacone konto Premium. Reasumując, dla prowadzących portal, najważniejsze są pieniądze, które wpływają na ich konto, a nie uczestnicy.

above odpowiedział 2 lata temu

Nie ma w Polsce darmowych portali towarzysko-matrymonialnych. Nadal stosują swoją taktykę przyciągającą cyt. „Zapisy są bezpłatne, darmowe”. Aby dana osoba – po rejestracji, mogła korzystać z portalu, musi wpłacić określoną kwotę pieniędzy. Przez krótki okres czasu, byłem uczestnikiem portalu razem50plus. Większa część osób jest nieaktywna tzn. od dawna nie korzystają ze swojej strony na portalu lub zapomnieli zlikwidować konto. Chciałem nawiązać kontakt z osobami z mojej miejscowości lub z pobliskich stron, lecz okazało się, że grupa liczebnie jest bardzo mała, wynosząca ponad 10 osób, w tym większość nieaktywna, ostatnio te osoby korzystały z portalu na początku 2019 roku. Kilka dni temu, miałem poważną awarię komputera i wszystkie dane utraciłem. Zgłosiłem ten fakt telefonicznie, nagrywając rozmowę na pocztę (nikt nie odbierał telefonu), jednocześnie przesłałem informacje w formie sms na numer podany na stronie razem50plus. Do chwili obecnej, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani też potwierdzenia zgłoszenia. Nadmieniam, że mam opłacone konto Premium. Reasumując, dla prowadzących portal, najważniejsze są pieniądze, które wpływają na ich konto, a nie uczestnicy.

Teodor odpowiedział 2 lata temu

Ja również polecam Centrum Zapoznawcze Zolyty tak jak pani Helena. Sam korzystałem z tego biura i poznałem bardzo miłą kobietę, z którą jesteśmy do dziś razem. Mimo tego, że jesteśmy po 60-tce, oboje nadal wierzymy w miłość. 

Motost odpowiedział 2 lata temu

UuuWitam a może ja coś znajdę. Szukam dojrzałej kobiety na wspólnie spędzony wieczór 😊 mam 26 lat wysoki przystojny.  Chciałbym poznac dojrzałe ciało kobiety 🙂 motostrazak@interia.pl zapraszam 🙂 

Piras_pan odpowiedział 2 lata temu

Tak naprawdę zależy czego senior oczekuje. Można znaleźć osobę do tak zwanych zabaw i tu z pomocą przychodzi portal https://logopol.pl/ lub konkretnie osoby z zasadami, jakimiś wartościami https://logopol.pl/randki-dla-seniorow-najlepsze-serwisy-dla-dojrzalych/ tak naprawdę wszystko zależy od osoby, która szuka.

Manuela odpowiedział 2 lata temu

Bardzo proszę o pomoc Panów w badaniach! Wypełnienie ankiet zajmie ok. 10-15min, a wyniki posłużą mi do pracy magisterskiej. Dzięki serdeczne! 🙂 https://forms.gle/vprCYHaYn6F2vMLG7

Marek71 odpowiedział 1 rok temu

Zarówno dla seniorów jak i młodszych osób dobrym portalem randkowym będzie bez wątpienia https://www.znajdzlove.pl/eamore-opinie/ Możemy znaleźć tam wiele osób w różnym wieku dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie

Twoja odpowiedź

2 + 6 =