Prywatne domy opieki

ForumKategoria: Opieka w PolscePrywatne domy opieki
Senior Personel zapytał 5 lat temu

Nasza babcia ma zaawansowanego Alzheimera i niestety wymaga całodobowej opieki. Jaki prywatny dom opieki dla chorych na Alzheimera jest godny polecenia? Obojętnie jakie miejsce w Polsce, ważne, żeby było dobrze babci!

29 odpowiedzi
Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Szukasz nowoczesnego, prywatnego domu opieki dla mamy, taty, babci, dziadka czy znajomej? Nie wiesz gdzie są wolne miejsca i czy przyjmują osoby chore na Alzheimera, Parkinsona? Nie jesteś pewien czy placówka posiada wpis do rejestru wojewody? Nie masz czasu na szukanie odpowiedniej placówki? Firma Justyna DOM ma obecnie siedem placówek partnerskich na terenie dwóch województw -Dolny Śląsk i Wielkopolska. Profil placówek : opiekuńczy, rehabilitacyjny i pielęgnacyjny Nasze Domy Opieki to nowoczesne placówki z rehabilitacją, terapią zajęciową, z możliwością samodzielnego urządzania pokoi, czy też uprawy ogródka na terenie placówki. W swojej ofercie mamy placówki nowo powstałe o bardzo wysokim standardzie, ale też takie które istnieją na rynku od blisko 10 lat. Są to placówki zajmujące się specjalistyczną opieką długoterminową, krótkoterminową oraz dzienną (dotyczy osób po przebytym leczeniu szpitalnym oraz wymagających opieki pod nieobecność rodziny). Ceny w placówkach kształtują się w granicach od 2900 do 5000 zł za miesiąc przy pobycie długoterminowym. Za usługę pośrednictwa firma nie pobiera żadnych opłat. W chwili obecnej posiadamy wolne miejsca w pięciu placówkach. Znajdziesz nas również w Klubach Seniora. Nie masz czasu na szukanie dobrego domu opieki? Zapraszamy więc do kontaktu. Tel. 693 465 703- Firma JUSTYNA DOM, e-mail: justyna.dom.opieka@gmail.com

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Witamy,
Pytacie Państwo jak wybrać dobrą placówkę, na co zwrócić uwagę. Po pierwsze należy sprawdzić czy dana placówka posiada wpis do rejestru wojewody, czy działa legalnie. Zweryfikujmy, czy w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia podopiecznego dom nie wypowie umowy albo nie zażąda dodatkowych opłat. Dowiedzmy się, ile opiekunek przypada na podopiecznego i czy mają odpowiednie kwalifikacje. Niektórzy seniorzy chcą mieć możliwość zabrania ze sobą ulubionych sprzętów lub zwierząt domowych. Sprawdzmy, czy jest taka możliwość. Sprawdzmy czy jest możliwość dostosowania posiłków do diety. Skontrolujmy, czy dany ośrodek dba o zagospodarowanie czasu wolnego oraz czy wokół placówki jest ogród lub tereny do spacerów. Ważna jest wielkość ośrodka. Zapytajmy bliską osobę, gdzie będzie się lepiej czuła, w rodzinnym domu opieki czy dużym pensjonacie. Porozmawiajmy z właścicielem placówki, dyrektorem ośrodka, rozmowa z taką osobą to odpowiedz na wiele pytań.
Pozdrawiamy
Firma
JUSTYNA DOM
 
 
 

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Firma Justyna DOM to nie tylko strona internetowa, firma Justyna DOM to ludzie, którzy pomogą wybrać odpowiednią placówkę, placówkę godną zaufania. Pomogą załatwić sprawy formalne, zorganizują bezpłatny dojazd do placówki dla osób samotnych, a w razie potrzeby zaproponują kolejne prywatne domy opieki lub domy seniora, aby wybrać ten odpowiedni, w którym człowiek czuje się komfortowo. Firma Justyna DOM utrzymuje kontakt z pensjonariuszami do końca ich dni i pomaga w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Nasza firma powstała w odpowiedzi na wzrost potrzeb osób starszych, samotnych, których z roku na rok przybywa i będzie przybywało. Zapraszamy serdecznie do kontaktu

Firma JUSTYNA DOM
Tel. 693465703
e-mail justyna.dom.opieka@gmail
Wrocław ul. Marca Polo 19/1

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, na której uzyskają Państwo niezbędne informacje.
http://www.opieka-justynadom.pl

Opos24pl odpowiedział 5 lat temu

Serdecznie polecamy rozwiązanie systemu teleopieki, który poinformuje i zareaguje w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Więcej informacji na http://www.opos24.pl.

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Wśród naszych placówek są także Niepubliczne Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze.
Zapraszamy na naszą stronę internetową
http://www.opieka-justynadom.pl

Zawiedzona odpowiedział 5 lat temu

Witam,
odradzam wszystkim Zakład Opiekuńczo-Reahbilitacyjny Sofija i Aleksander w Gromadce (woj. dolnośląskie). Po dwóch miesiącach pobytu w ośrodku mojego dziadka zabrało pogotowie ze skrajnym odwodnieniem i niedożywieniem, Przez półtora tygodnia lekarze przywracali go do życia. Niestety nerek nie udało się całkiem wyleczyć. Co do samej opieki w ośrodku mamy wiele zastrzeżeń. Opieka niewykwalifikowana, nieprzygotowana do pracy z osobami starszymi. Pensjonariusze zostawiani są sami sobie na cały dzień na świetlicy. Czystość w zakładzie pozostawia również wiele do życzenia. Na Dolnym Śląsku można znaleźć ośrodki z dużo lepszą opinią. Są co prawda nieco droższe, ale warto zapłacić więcej za dobrą i fachową opiekę.

Bartek odpowiedział 4 lata temu

Wszystkie te placówki powinny być dobrze wyposażone w sprzęt konieczny dla osób starszych, specjalne meble dla seniorów, pomoce terapeutyczne, sprzęt rehabilitacyjny. Polecam produkty z tej strony https://seniorplus.edu.pl/

laaaalla odpowiedział 4 lata temu

Pod Warszawą w Dworze Mazowieckim jest Dom Rodzinny. Panują tam naprawdę dobre warunki. Można tam umieścić daną osobę na NFZ i też prywatnie.

Musia odpowiedział 4 lata temu

Polecam dom Finezja (ten niedaleko warszawy, jest jeszcze 2 nad morzem ale tego nie sprawdzalam). Ośrodek ladny, czysty, zadbany, personel mily i bardzo profesjonalny. Porzadne wyzywienie, opieka pielegniarska, rozne zajecia integracyjne i aktywizujace.

Aluta odpowiedział 4 lata temu

a ja mam sprawdzoną własnie finezje nad morzem 🙂 ale nie na pobyt staly tylko na turnus rehabilitacyjny. tez moge polecic, tata byl tam juz 2 razy, uwazam ze te wyjazdy bardzo mupomagaja zachować sprawnosc.

Ośrodek_Finezja odpowiedział 4 lata temu

Drodzy Państwo, jako przedstawiciel ośrodka opiekuńczego Finezja chciałabym serdecznie polecić nasz dom w Dąbrówce w powiecie wołomińskim. Działamy z pasją i największym wyzwaniem, które sobie stawiamy jest to, aby nasi podopieczni powrócili do zdrowia i sprawności oraz czuli się u nas jak u siebie w domu. Gwarantujemy profesjonalną opiekę medyczną (świadczoną przez Centrum Medyczne MEDICA) oraz wsparcie psychologiczne. Chcemy, aby nasi podopieczni mogli aktywnie spędzać czas – oczywiście w miarę możliwości. Na pierwszym miejscu przede wszystkim stawiamy ich dobro.

Marusza odpowiedział 4 lata temu

Myślicie że taki wyjazd czasowy do ośrodka faktycznie może coś dać? Rozglądam się za informacjami w tej sprawie, mam w domu babcię (70 l.) całkiem sprawną jednak po operacji kolana nie do końca czuje się pewnie, nie chce za bardzo chodzić. Rozważamy wożenie na rehabilitację na miejscu albo własnie turnus w ośrodku. Proszę o podpowiedź.

Aluta odpowiedział 4 lata temu

hej, tak jak pisałam wyżej my korzystamy z takich turnusów rehabilitacyjnych w finezji 🙂 Moim zdaniem daje to seniorowi większego „kopa”. W takim sensie że częstotliwość zabiegów jest większa. Sam pobyt w innym miejscu też aktywizuje i zachęca do korzystania z wyjazdu. Są tam inni seniorzy, zajęcia integracyjne, cały czas opiekunowie więc tata czuję się pewnie. Można to troszke traktować w kategoriach takicj wakacji 🙂

Kasiak odpowiedział 4 lata temu

Popieram Musie która pisała o ośrodku finezja. Mój dziadek tam przebywał przez 3 miesiące (był wtedy po udarze). Miał naprawdę bardzo dobra opiekę, mówił ze opiekunki były miłe i uczynne. Chodizł na dużo zabiegów rehabilitacyjnych i na nic nie narzekał. Jak go odwiedzaliśmy to też nie zauważyliśmy niczego podejrzanego czy negatywnego.

kasia33 odpowiedział 4 lata temu

Też jestem zdania że taki pobyt, nawte krótki, może przynieść więcej dobrego niż złego. Mój dziadek pojechał nad taki 3 tygodniowy turnus właśnie do Finezji. To co nawdychał się jodu to jego 🙂 Opowiadał z dużym zadowoleniem o całym pobycie, poznał tam sporo osób, chodził często na zbiegi i do tego były tam różnego rodzaju zajęcia. Zdecydowanie mu taki wyjazd nie zaszkodził. 🙂

Szakal odpowiedział 4 lata temu

pod Warszawą w Nowym Dworze Mazowieckim jest 'Dom Rodzinny’. To dom opieki dla seniorów i osób schorowanych. Ogólnie seniorzy maja tam naprawdę dobrą opiekę, dobre warunki. Zresztą zawsze możecie się sami przejechac i zobaczyć na miejscu jak to wszystko wygląda.

Daria odpowiedział 3 lata temu

Witam,  jeśli ktoś z Państwa szuka swojego azylu zapraszam do nowo otwartej Rezydencji Seniora \”Czerwone wino\”. Mamy ostatnie wolne miejsca jeszcze na ten rok. http://www.rezydencja-seniora.pl/

Patrycja odpowiedział 3 lata temu

Widzę, ze tutaj zaczęliśmy polecać już domy seniora, mam nadzieje, że rzeczywiście sprawdzone. Ja tez dołożę w takim razie swoją cegiełkę, bo po dwóch zmianach domu seniora, trafiłam na świetny ośrodek. Moja babcia po prostu nie za dobrze czuła się w poprzednich domach, zlokalizowanych w okolicach Warszawy (nie będę podawać nazw, bo nie było tam źle, tylko jej nie odpowiadało, także nie ma co robic antyreklamy). Od 4 miesięcy babcia przebywa w Leśnym Domu Seniora – choć miejsce jest jednym z tych na wysokim poziomie, a pobyt nie należy do najtańszych, to naprawdę warto chociaż zobaczyć to miejsce. Na najlepszą rekomendacje zasługuje opieka Pań zajmujących się straszymy i rehabilitacje oraz opieka lekarzy. Tam jest naprawdę pięknie i przytulnie.

Aleksandra odpowiedział 3 lata temu

Dzień dobry, piszę ponieważ chciałabym bardzo prosić osoby powyżej 60 roku życia, mieszkające w Warszawie o wypełnienie ankiety :). Jestem studentką IV roku studiów inżynierskich: „Gospodarka Przestrzenna o specjalności Doradztwo na Rynku Nieruchomości” na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i zbieram materiały potrzebne do napisania pracy o tytule „Potrzeby mieszkaniowe seniorów w Warszawie” .Państwa grupa jest bardzo liczna, i głęboko liczę na to, że znajdą się osoby powyżej 60 roku życia mieszkające w Warszawie, które zgodziłyby się pomóc i wypełnić ankietę. Zebranie danych jest dosyć czasochłonne, więc możliwość szybkiego dotarcia do szerokiego grona osób znacznie przyśpieszy moją pracą. Dane zbierane są anonimowe i nie będą wykorzystywane do celów innych niż naukowe. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Link do ankiety: https://goo.gl/forms/3VZDk2SdsI0fBffq1
Z góry bardzo Państu dziękuję! 🙂

Twoja odpowiedź

11 + 8 =