Tania apteka

ForumKategoria: Leki dla senioraTania apteka
Janina zapytał 9 lat temu

Kochani gdzie kupujecie leki? macie jakieś tanie apteki które możecie polecić?

64 odpowiedzi
Ina odpowiedział 4 lata temu

To jest taka promocja w aptekach DOZ dla osób w wieku 60+, mają w godzinach 8-12.00 zniżkę na leki minus 20%.

Kamasia odpowiedział 4 lata temu

Korzystam z tej promocji w DOZ już jakiś czas, bardzo się opłaca, leki są drogie więc te 20% to dużo zniżki. 

alga odpowiedział 4 lata temu

Dziękuję, już rozumiem, nie widziałam, że na poprzedniej stronie były już te informacje. Czy potrzebuje jakieś zaswiadczenia, żeby skorzystać z tej promocji?

Inka odpowiedział 4 lata temu

Nie potrzeba żadnego zaświadczenia, zniżka jest dla wszystkich osób w wieku 60+, którzy zrobią zakupy stacjonarnie w godzinach 8-12.00

Kamka odpowiedział 4 lata temu

Ja to nawet sama czasem wykupuję leki dziadkom, wystarczy, że mam kod recepty i pesel i też zniżka obowiązuje. 

Martynka odpowiedział 4 lata temu

Promocja w DOZ na leki dla seniorów nadal trwa, ktoś się orientuje? 

alga odpowiedział 4 lata temu

Tak, wciąż obowiązuje. Kilka dni temu kupowałam leki tacie i wciąż normalnie naliczono zniżkę

Olga odpowiedział 4 lata temu

Czy ta promocja w każdym doz jest czy tylko w wybranych aptekach?

janka odpowiedział 4 lata temu

Ogólnie mam wrażenie, że w dozie ceny są najlepsze. Wszędzie ceny poszły mocno w górę, a u nich jakoś się trzymają.

RADOMSKA odpowiedział 4 lata temu

Mnie też się tak wydaje, że w DOZ wychodzi najtaniej, oni nie podnoszą cen z czego bardzo się cieszę. 

Marian odpowiedział 4 lata temu

DOZ wcale nie jest najtańszą opcją.

Nina odpowiedział 3 lata temu

Jednak porównując ceny w innych aptekach to mi w doz wychodzi właśnie najtaniej.

misia odpowiedział 3 lata temu

U mnie w mieście też zdecydowanie DOZ wychodzi najlepiej cenowo i jest też najlepiej zaopatrzona. 

jolenne odpowiedział 3 lata temu

U nas w okolicy tez najtaniej w dozie, warto sprawdzać ceny pomiędzy aptekami.

Martyyyśka odpowiedział 3 lata temu

Też robiłam ostatnio porównanie cen swoich leków i faktycznie DOZ wychodzi najkorzystniej. 

Lena odpowiedział 3 lata temu

No i w doz cały czas trzymają ceny, bo gdzie indziej było już po kilka podwyżek.

Dinna odpowiedział 3 lata temu

To prawda, my całą rodziną kupujemy już tylko w dozie

Katiuszka odpowiedział 3 lata temu

A leki na receptę w dozie nie poszły do góry? 

jolenne odpowiedział 3 lata temu

Nie zauważyłam, a biorę co miesiąc te same leki. Wydaje mi się, ze cena w dozie się nie zmieniła.

Agata odpowiedział 3 lata temu

Ja też co miesiąc płacę w doz tyle samo, więc raczej nie było podwyżek.