To jest taka promocja w aptekach DOZ dla osób w wieku 60+, mają w godzinach 8-12.00 zniżkę na leki minus 20%.
Korzystam z tej promocji w DOZ już jakiś czas, bardzo się opłaca, leki są drogie więc te 20% to dużo zniżki.
Dziękuję, już rozumiem, nie widziałam, że na poprzedniej stronie były już te informacje. Czy potrzebuje jakieś zaswiadczenia, żeby skorzystać z tej promocji?
Nie potrzeba żadnego zaświadczenia, zniżka jest dla wszystkich osób w wieku 60+, którzy zrobią zakupy stacjonarnie w godzinach 8-12.00
Ja to nawet sama czasem wykupuję leki dziadkom, wystarczy, że mam kod recepty i pesel i też zniżka obowiązuje.
Tak, wciąż obowiązuje. Kilka dni temu kupowałam leki tacie i wciąż normalnie naliczono zniżkę
Ogólnie mam wrażenie, że w dozie ceny są najlepsze. Wszędzie ceny poszły mocno w górę, a u nich jakoś się trzymają.
Mnie też się tak wydaje, że w DOZ wychodzi najtaniej, oni nie podnoszą cen z czego bardzo się cieszę.
U mnie w mieście też zdecydowanie DOZ wychodzi najlepiej cenowo i jest też najlepiej zaopatrzona.
Też robiłam ostatnio porównanie cen swoich leków i faktycznie DOZ wychodzi najkorzystniej.
Nie zauważyłam, a biorę co miesiąc te same leki. Wydaje mi się, ze cena w dozie się nie zmieniła.