Domy opieki Poznań

ForumKategoria: Opieka w PolsceDomy opieki Poznań
Szynszyla zapytał 5 lat temu

Domy opieki w Poznaniu i okolicach, jaki wybrać dla seniora? Cena nie gra roli, ważne, żeby były dobre warunki i godna opieka w domu seniora.

7 odpowiedzi
Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Szukasz nowoczesnego, prywatnego domu opieki dla mamy, taty, babci, dziadka czy znajomej? Nie wiesz gdzie są wolne miejsca i czy przyjmują osoby chore na Alzheimera, Parkinsona? Nie jesteś pewien czy placówka posiada wpis do rejestru wojewody? Nie masz czasu na szukanie odpowiedniej placówki? Firma Justyna DOM ma obecnie siedem placówek partnerskich na terenie dwóch województw -Dolny Śląsk i Wielkopolska. Profil placówek : opiekuńczy, rehabilitacyjny i pielęgnacyjny Nasze Domy Opieki to nowoczesne placówki z rehabilitacją, terapią zajęciową, z możliwością samodzielnego urządzania pokoi, czy też uprawy ogródka na terenie placówki. W swojej ofercie mamy placówki nowo powstałe o bardzo wysokim standardzie, ale też takie które istnieją na rynku od blisko 10 lat. Są to placówki zajmujące się specjalistyczną opieką długoterminową, krótkoterminową oraz dzienną (dotyczy osób po przebytym leczeniu szpitalnym oraz wymagających opieki pod nieobecność rodziny). Ceny w placówkach kształtują się w granicach od 2900 do 5000 zł za miesiąc przy pobycie długoterminowym. Za usługę pośrednictwa firma nie pobiera żadnych opłat. W chwili obecnej posiadamy wolne miejsca w pięciu placówkach. Znajdziesz nas również w Klubach Seniora. Nie masz czasu na szukanie dobrego domu opieki? Zapraszamy więc do kontaktu. Tel. 693 465 703- Firma JUSTYNA DOM, Wrocław ul. Marca Polo 19/1, e-mail: justyna.dom.opieka@gmail.com

Irena odpowiedział 5 lat temu

Szukam dobrego prywatnego domu opieki w okolicach, Poznania, tak do 100km, jaką placówkę Państwo polecicie?

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Witamy
W tej chwili wolne miejsca mamy w dwóch nowoczesnych placówkach, niedaleko Poznania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mail.
Pozdrawiamy
Justyna DOM

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Pytacie Państwo jak wybrać dobrą placówkę, na co zwrócić uwagę. Po pierwsze należy sprawdzić czy dana placówka posiada wpis do rejestru wojewody, czy działa legalnie. Zweryfikujmy, czy w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia podopiecznego dom nie wypowie umowy albo nie zażąda dodatkowych opłat. Dowiedzmy się, ile opiekunek przypada na podopiecznego i czy mają odpowiednie kwalifikacje. Niektórzy seniorzy chcą mieć możliwość zabrania ze sobą ulubionych sprzętów lub zwierząt domowych. Sprawdzmy, czy jest taka możliwość. Sprawdzmy czy jest możliwość dostosowania posiłków do diety. Skontrolujmy, czy dany ośrodek dba o zagospodarowanie czasu wolnego oraz czy wokół placówki jest ogród lub tereny do spacerów. Ważna jest wielkość ośrodka. Zapytajmy bliską osobę, gdzie będzie się lepiej czuła, w rodzinnym domu opieki czy dużym pensjonacie. Porozmawiajmy z właścicielem placówki, dyrektorem ośrodka, rozmowa z taką osobą to odpowiedz na wiele pytań.
Pozdrawiamy
Firma
JUSTYNA DOM

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Dzień dobry,

Jeśli opieka domowa jest niewystarczająca warto wówczas rozważyć pobyt w prywatny domu opieki. Mamy placówki partnerskie na terenie czterech województw, które zostały zaprojektowane pod osoby z Alzheimerem. Zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy
Firma JUSTYNA DOM

Justyna DOM odpowiedział 5 lat temu

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, na której uzyskają Państwo niezbędne informacje.
http://www.opieka-justynadom.pl

Bartek odpowiedział 4 lata temu

Wszystkie te placówki powinny być dobrze wyposażone w sprzęt konieczny dla osób starszych, specjalne meble, pomoce terapeutyczne, sprzęt rehabilitacyjny. Polecam produkty z tej strony https://seniorplus.edu.pl/

Twoja odpowiedź

0 + 13 =